mylý život

6. ledna 2011 v 12:15 | maťass.madamess |  Minulý život
Má karma něco společného s minulými životy ?

°° Karma a Minulé životy °°

Pro zjištění minulého života, případně karmického problému, můžeme použít Tarotové karty, klasické kyvadlo, numerologii nebo jiné rozličné techniky (jako hypnóza, různé regresivní metody).

Pomocí těchto způsobů potom můžeme přijít na příčiny různých životních problémů, můžeme pochopit různé rodinné krize, důvody rozchodů s partnerem/partnerkou. Člověk může postoupit o kousek dál. Některé "špatné" věci se dějí jen pro to, aby si člověk něco uvědomil, tím vyřeší svou karmu... Protože zná příčiny, tak svou chybu už nebude opakovat a pokud ano, tak nic nepochopil. Karma je jako kruh. Jedině když pochopíš, že jsi v kruhu, tak z něj dokážeš vystoupit a jít svou cestou. Člověk je potom o něco moudřejší, dozrává jeho osobnost a kruhům se vyhýbá...

V případě, že se děje něco špatného, tak vidíme následky dané situace... Je potřeba vždy přijít na příčinu. Když známe příčinu, tak ji stačí odstranit a pak už nejsou následky.. tak probíhá řešení karmy. K odstranění příčin vede mnoho cest. Některé příčiny stačí jen pochopit (proč se to i ono děje), jiné musíme přijmout a změnit část sebe sama, další nás učí tolerovat a respektovat druhé.

Je třeba mít na paměti, že ČLOVĚK má SVOBODNOU VŮLI a my musíme respektovat rozhodnutí druhých. Typickým příkladem je, že vás opustí milovaný člověk a vy ho chcete zpátky. Obvykle to není možné. Svobodná vůle toho člověka se rozhodla jít svou cestou... Co to učí Tebe? Umění respektovat rozhodnutí (svobodnou vůli) druhého, navíc to učí vyrovnávat se s věcmi, které není možné změnit... Věci, které nejdou změnit je potřeba přijmout!
A právě, když Tě někdo opustí, tak věř tomu, že Tě čeká něco jiného, co Tě zase naučí jiné věci.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Veríš v mágiu???

jasné že hej 82.9% (682)
newem 10% (82)
nie 7.2% (59)

Komentáře

1 Anonymny chalan Anonymny chalan | 1. května 2012 v 10:25 | Reagovat

Cicina jeu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama