metla

5. ledna 2011 v 21:44 | maťass.madamess |  Mágia
 čarodějnici patří jednoznačně koště. Je ale velice zajímavé, proč zrovna koště a jeho pravý důvod.

°° Čarodějnické koště °°

1.Důvod, proč koště
Bohužel se na něm nelétá, ale pomocí něho se "uklízí" (především energický úklid) místo kde bude stát kruh. Vyrábí se většinou z proutků či větviček. Čarodějnice kdysi údajně na košťata nasedaly a skákaly s ním po poli. Tím nenaznačovaly, že létají, ale ukazovaly Bohům, jak moc jim má vyrůst obilí. A tak nejspíše vnikla báchorka o létání na košťatech.

2.Důvod proč koště
a to je pravá čarodějnická mast. Každá čarodějnice měla svůj recept, proto nelze s jistotou napsat, z čeho se mast skládá. Čarodějnice si ji vtíraly do krčního důlku, podpaží či třísel. Odvážnější do sliznice rodidel. Díky vlastnostem masti takto navozovaly pocity létání a kromě nich i mimořádné erotické vzrušení. Čarodějnice velice často používaly jako dráždidlo právě své koště. Takovéto "létací stavy" velice často vyvrcholily několikanásobným orgasmem.

Nyní znáte pravý důvod čarodějnického koštěte :) text o čarodějnické masti má zdroj v knize od Marcely Košanové - Čarodějnický slabikář.

zdroj: http://witches-and-magic.blog.cz/1012/koste
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 janka janka | E-mail | 5. července 2012 v 16:48 | Reagovat

je to superrrr to je ta najlepsia stranka na svete rada si ju pozeram s mojou kamaratkou Luckou Lucke sa ta stranka strasne paci

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama